Mecze ogólnopolskiego turnieju żeńskiego futbolu będą rozgrywane przez całą niedzielę.
Turniej zorganizowała kobieca drużyna Juvenii Stargard. Jej zawodniczki w wieku od 18 do 21 lat, awansowały ostatnio do drugiej ligi. Na turniej warto przyjść - zachęcają piłkarki Natalia Warnbier i Iwona Karpicka.
- Będzie dobra zabawa, dużo emocji, każdy zobaczy jak grają dziewczyny - zachęca Warnbier.
Turniej zakończy o 16.
- Będzie dobra zabawa, dużo emocji, każdy zobaczy jak grają dziewczyny - zachęca Warnbier.
Turniej zakończy o 16.

Radio Szczecin