Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Mecze ogólnopolskiego turnieju żeńskiego futbolu będą rozgrywane przez całą niedzielę.
Turniej zorganizowała kobieca drużyna Juvenii Stargard. Jej zawodniczki w wieku od 18 do 21 lat, awansowały ostatnio do drugiej ligi. Na turniej warto przyjść - zachęcają piłkarki Natalia Warnbier i Iwona Karpicka.

- Będzie dobra zabawa, dużo emocji, każdy zobaczy jak grają dziewczyny - zachęca Warnbier.

Turniej zakończy o 16.
Relacja Marka Synowieckiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty