Koszykarze AZS-u Radex po dwóch tygodniach przerwy ponownie rozegrają mecz o mistrzostwo pierwszej ligi. Szczecinianie zmierzą się dziś na wyjeździe z AZS-em Kutno.
W tym sezonie AZS Radex tylko raz wygrał poza własną halą, kiedy to w grudniu pokonał Start Gdynia.
Trener szczecińskich akademików, Wojciech Zeidler, liczy na skuteczną grę w ataku swoich podopiecznych i drugie wyjazdowe zwycięstwo.
- Będziemy pracowali nad tym, aby zagrać dobrze w ataku. Kutno jest we wzmocnieniach jeszcze silniejszym zespołem niż Toruń - mówi Zeidler. - I będziemy starali się, aby wreszcie wygrać coś na wyjeździe. Z Gdynią wygraliśmy, a kosze w Kutnie są podobne do tych w Gdyni i u nas. Także nie stoimy na straconej pozycji.
Akademickie derby koszykarzy rozpoczną się o godzinie 17.30 w Kutnie
Trener szczecińskich akademików, Wojciech Zeidler, liczy na skuteczną grę w ataku swoich podopiecznych i drugie wyjazdowe zwycięstwo.
- Będziemy pracowali nad tym, aby zagrać dobrze w ataku. Kutno jest we wzmocnieniach jeszcze silniejszym zespołem niż Toruń - mówi Zeidler. - I będziemy starali się, aby wreszcie wygrać coś na wyjeździe. Z Gdynią wygraliśmy, a kosze w Kutnie są podobne do tych w Gdyni i u nas. Także nie stoimy na straconej pozycji.
Akademickie derby koszykarzy rozpoczną się o godzinie 17.30 w Kutnie

Radio Szczecin