Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Koszykarze AZS-u Radex po dwóch tygodniach przerwy ponownie rozegrają mecz o mistrzostwo pierwszej ligi. Szczecinianie zmierzą się dziś na wyjeździe z AZS-em Kutno. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Koszykarze AZS-u Radex po dwóch tygodniach przerwy ponownie rozegrają mecz o mistrzostwo pierwszej ligi. Szczecinianie zmierzą się dziś na wyjeździe z AZS-em Kutno. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Koszykarze AZS-u Radex po dwóch tygodniach przerwy ponownie rozegrają mecz o mistrzostwo pierwszej ligi. Szczecinianie zmierzą się dziś na wyjeździe z AZS-em Kutno.
W tym sezonie AZS Radex tylko raz wygrał poza własną halą, kiedy to w grudniu pokonał Start Gdynia.

Trener szczecińskich akademików, Wojciech Zeidler, liczy na skuteczną grę w ataku swoich podopiecznych i drugie wyjazdowe zwycięstwo.

- Będziemy pracowali nad tym, aby zagrać dobrze w ataku. Kutno jest we wzmocnieniach jeszcze silniejszym zespołem niż Toruń - mówi Zeidler. - I będziemy starali się, aby wreszcie wygrać coś na wyjeździe. Z Gdynią wygraliśmy, a kosze w Kutnie są podobne do tych w Gdyni i u nas. Także nie stoimy na straconej pozycji.

Akademickie derby koszykarzy rozpoczną się o godzinie 17.30 w Kutnie
- Będziemy pracowali nad tym, aby zagrać dobrze w ataku. Kutno jest we wzmocnieniach jeszcze silniejszym zespołem niż Toruń - mówi Zeidler.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty