Czwórka podwójna z zawodnikami AZS-u Szczecin Markiem Kolbowiczem i Konradem Wasielewskim kontynuuje zimowe przygotowania do igrzysk olimpijskich w Londynie.
W styczniu nasi wioślarze trenowali biegi narciarskie w Szklarskiej Porębie. Dziś po raz pierwszy jadą na zgrupowanie do Livigno we Włoszech.
Marek Kolbowicz przyznaje, że miejsce obozu poleciła im Justyna Kowalczyk. - Chcieliśmy zmienić środowisko, a przy okazji, by były to wysokie góry. Do tej pory jeździliśmy do Sierra Nevada w Hiszpanii, a Justyna podpowiedział nam żebyśmy pojechali do Livigno. Płaskie góry, 1800 metrów i fajne warunki.
Podczas zgrupowania nasi wioślarze będą przede wszystkim biegać na nartach. Czekaja ich także zajęcia w siłowni i na ergometrze wioślarskim.
Obóz we włoskim Livigno potrwa do 24 lutego.
Marek Kolbowicz przyznaje, że miejsce obozu poleciła im Justyna Kowalczyk. - Chcieliśmy zmienić środowisko, a przy okazji, by były to wysokie góry. Do tej pory jeździliśmy do Sierra Nevada w Hiszpanii, a Justyna podpowiedział nam żebyśmy pojechali do Livigno. Płaskie góry, 1800 metrów i fajne warunki.
Podczas zgrupowania nasi wioślarze będą przede wszystkim biegać na nartach. Czekaja ich także zajęcia w siłowni i na ergometrze wioślarskim.
Obóz we włoskim Livigno potrwa do 24 lutego.

Radio Szczecin