Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Czwórka podwójna z zawodnikami AZS-u Szczecin Markiem Kolbowiczem i Konradem Wasielewskim kontynuuje zimowe przygotowania do igrzysk olimpijskich w Londynie. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Czwórka podwójna z zawodnikami AZS-u Szczecin Markiem Kolbowiczem i Konradem Wasielewskim kontynuuje zimowe przygotowania do igrzysk olimpijskich w Londynie. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Czwórka podwójna z zawodnikami AZS-u Szczecin Markiem Kolbowiczem i Konradem Wasielewskim kontynuuje zimowe przygotowania do igrzysk olimpijskich w Londynie.
W styczniu nasi wioślarze trenowali biegi narciarskie w Szklarskiej Porębie. Dziś po raz pierwszy jadą na zgrupowanie do Livigno we Włoszech.

Marek Kolbowicz przyznaje, że miejsce obozu poleciła im Justyna Kowalczyk. - Chcieliśmy zmienić środowisko, a przy okazji, by były to wysokie góry. Do tej pory jeździliśmy do Sierra Nevada w Hiszpanii, a Justyna podpowiedział nam żebyśmy pojechali do Livigno. Płaskie góry, 1800 metrów i fajne warunki.

Podczas zgrupowania nasi wioślarze będą przede wszystkim biegać na nartach. Czekaja ich także zajęcia w siłowni i na ergometrze wioślarskim.

Obóz we włoskim Livigno potrwa do 24 lutego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty