Zwycięstwo i rekord frekwencji na trybunach to cel siatkarek Piasta Netto i działaczy szczecińskiego klubu w wieczornym meczu z Gedanią Gdańsk w II lidze.
750 osób może oglądać grę siatkarek w hali SDS-u. Organizatorzy, aby zachęcić kibiców do przyjścia na pojedynek Piasta Netto przygotowali dodatkowe atrakcje i niespodzianki. Każdy widz w żółtym stroju otrzyma upominek, a kibice ubrani w koszulkach sponsora klubu dostaną supernagrodę.
Kapitan szczecińskiej drużyny Natalia Matusz przyznaje, że kibice pomagają zawodniczkom w zdobyciu trzech punktów.
Sobotnie spotkanie Piasta Netto z Gedanią Gdańsk rozpocznie się o godzinie 19 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp dla kibiców na mecz siatkarek jest bezpłatny.
Kapitan szczecińskiej drużyny Natalia Matusz przyznaje, że kibice pomagają zawodniczkom w zdobyciu trzech punktów.
Sobotnie spotkanie Piasta Netto z Gedanią Gdańsk rozpocznie się o godzinie 19 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp dla kibiców na mecz siatkarek jest bezpłatny.

Radio Szczecin