Koszykarze AZS-u Radex zmierzą się dziś z Polonią Przemyśl w 22 kolejce I ligi.
Szczecinianie jak dotychczas wygrali w tym sezonie u siebie wszystkie mecze i chcą pozostać niepokonani we własnej hali. Jak mówi gracz akademików Mariusz Wójcik, popularne niedźwiadki z Przemyśla nie będą jednak łatwym rywalem. - Bardzo dobrze grają obroną strefową, mają niezłych strzelców. Myślę, że mecz będzie wyrównany i my go wygramy - mówi Wójcik.
Spotkanie AZS-u Radex z Polonią Przemyśl rozpocznie się o godzinie 16 w hali Szczecińskiego Domu Sportu.
Spotkanie AZS-u Radex z Polonią Przemyśl rozpocznie się o godzinie 16 w hali Szczecińskiego Domu Sportu.

Radio Szczecin