Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Koszykarze AZS-u Radex zmierzą się dziś z Polonią Przemyśl w 22 kolejce I ligi.
Szczecinianie jak dotychczas wygrali w tym sezonie u siebie wszystkie mecze i chcą pozostać niepokonani we własnej hali. Jak mówi gracz akademików Mariusz Wójcik, popularne niedźwiadki z Przemyśla nie będą jednak łatwym rywalem. - Bardzo dobrze grają obroną strefową, mają niezłych strzelców. Myślę, że mecz będzie wyrównany i my go wygramy - mówi Wójcik.

Spotkanie AZS-u Radex z Polonią Przemyśl rozpocznie się o godzinie 16 w hali Szczecińskiego Domu Sportu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty