Koszykarze AZS Radex zmierzą się z prowadzącym w I lidze Sokołem Łańcut w rozgrywanym dziś awansem meczu ligowym.
W tym sezonie szczecinianie są niepokonani we własnej hali.
Jeden z graczy AZS-u Radex, Marcin Zarzeczny, przyznaje, że liczy na kontynuowanie serii domowych zwycięstw. - Chcemy podtrzymać dobrą passę, ale musimy pamiętać też o tym, że w pierwszym meczu przegraliśmy - mówi Zarzeczny. - W tym meczu też będzie ciężko, ale postaramy się wyrwać to zwycięstwo.
Marcel Wilczek z Sokoła zapewnia, że lider jako pierwszy wygra w Szczecinie. - Będziemy starać się przełamać ich bilans. W tym roku większość drużyn jest mocna na swoich parkietach - przyznał Wilczek. - Teraz mamy większość wyjazdów, ale myślę, że przełamiemy passę szczecinian i wywieziemy dwa punkty.
Spotkanie koszykarzy AZS-u Radex z Sokołem Łańcut rozpocznie się o godz. 18 w hali Szczecińskiego Domu Sportu.
Jeden z graczy AZS-u Radex, Marcin Zarzeczny, przyznaje, że liczy na kontynuowanie serii domowych zwycięstw. - Chcemy podtrzymać dobrą passę, ale musimy pamiętać też o tym, że w pierwszym meczu przegraliśmy - mówi Zarzeczny. - W tym meczu też będzie ciężko, ale postaramy się wyrwać to zwycięstwo.
Marcel Wilczek z Sokoła zapewnia, że lider jako pierwszy wygra w Szczecinie. - Będziemy starać się przełamać ich bilans. W tym roku większość drużyn jest mocna na swoich parkietach - przyznał Wilczek. - Teraz mamy większość wyjazdów, ale myślę, że przełamiemy passę szczecinian i wywieziemy dwa punkty.
Spotkanie koszykarzy AZS-u Radex z Sokołem Łańcut rozpocznie się o godz. 18 w hali Szczecińskiego Domu Sportu.

Radio Szczecin