Piłkarze odwiedzą dwie szkoły, odbędą trening w Centrum Handlowym Galaxy oraz będą rozdawać pączki i rozmawiać z kibicami.
Ponadto trener od przygotowania fizycznego zawodników Mariusz Skuta poprowadzi bieg uliczny dla wszystkich chętnych osób. Bieg rozpocznie się o godzinie 17 na Placu Zawiszy a meta zlokalizowana jest w Galaxy.
Jak zapowiada prezes Pogoni Jarosław Mroczek, w Centrum Handlowym kibice będą mogli osobiście poznać piłkarzy szczecińskiego klubu. - To jest okazja, żeby dostać autografy, plakaty, porozmawiać. To nie są niedostępne gwiazdy, ale piłkarze otwarci na kibiców, podobnie jak cały klub - zapewnia Mroczek.
Przed południem piłkarze sprawią niespodziankę uczniom dwóch szczecińskich szkół, gdzie złożą niezapowiedzianą wizytę. Trening w Galaxy rozpocznie się po biegu kibiców o godzinie 17.20.
Głównym celem promocyjnej akcji szczecińskiego klubu jest zachęcenie fanów do wyrobienia kart kibica i kupna karnetów na wiosenne mecze Pogoni w I lidze.
Jak zapowiada prezes Pogoni Jarosław Mroczek, w Centrum Handlowym kibice będą mogli osobiście poznać piłkarzy szczecińskiego klubu. - To jest okazja, żeby dostać autografy, plakaty, porozmawiać. To nie są niedostępne gwiazdy, ale piłkarze otwarci na kibiców, podobnie jak cały klub - zapewnia Mroczek.
Przed południem piłkarze sprawią niespodziankę uczniom dwóch szczecińskich szkół, gdzie złożą niezapowiedzianą wizytę. Trening w Galaxy rozpocznie się po biegu kibiców o godzinie 17.20.
Głównym celem promocyjnej akcji szczecińskiego klubu jest zachęcenie fanów do wyrobienia kart kibica i kupna karnetów na wiosenne mecze Pogoni w I lidze.

Radio Szczecin