To był wyjątkowy Tłusty Czwartek dla piłkarzy Pogoni Szczecin. Przed południem zawodnicy odwiedzili uczniów dwóch szczecińskich szkół a popołudniowy trening przeprowadzili w Centrum Handlowym Galaxy.
Lider I ligi zachęcał sympatyków do kibicowania drużynie na stadionie podczas wiosennych spotkań wręczając plakaty, ulotki i pączki. Trener portowej jedenastki Marcin Sasal przyznał, że po raz pierwszy promował klub organizując zajęcia piłkarzom w galerii handlowej. - Różne rzeczy robiliśmy, malowaliśmy jajka na Wielkanoc, rozdawaliśmy prezenty, ale treningu w galerii nie było. Zawsze swoich idoli widzi się przez szkło telewizora, albo kratę na boisku, a tu można było porozmawiać z nimi - mówi Sasal.
20 kibiców Pogoni na spotkanie z piłkarzami dotarło po biegu ulicznym, który z pl. Zawiszy poprowadził trener przygotowania fizycznego Mariusz Skuta. W sobotę zawodników Pogoni będzie można zobaczyć już na boisku podczas sparingowych pojedynków z Chojniczanką Chojnice i Miedzią Legnica.
20 kibiców Pogoni na spotkanie z piłkarzami dotarło po biegu ulicznym, który z pl. Zawiszy poprowadził trener przygotowania fizycznego Mariusz Skuta. W sobotę zawodników Pogoni będzie można zobaczyć już na boisku podczas sparingowych pojedynków z Chojniczanką Chojnice i Miedzią Legnica.

Radio Szczecin