Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin będą bronić dziś pozycji lidera I ligi w starciu z Pomezanią Malbork.
Wieczorny mecz będzie znakomitą okazją do rehabilitacji za porażkę przed tygodniem w Lesznie z Arotem.
Rozgrywający szczecińskiej siódemki, Łukasz Masiak, jest pewny zwycięstwa. - Gramy u siebie i mamy kibiców, którzy będą nas wspierać - mówi Masiak. - Nie czujemy żadnej presji. Gramy po to, żeby wygrywać i wygramy ten mecz.
Spotkanie szczypiornistów Pogoni z Pomezanią rozpocznie się o godzinie 19 w hali przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.
Rozgrywający szczecińskiej siódemki, Łukasz Masiak, jest pewny zwycięstwa. - Gramy u siebie i mamy kibiców, którzy będą nas wspierać - mówi Masiak. - Nie czujemy żadnej presji. Gramy po to, żeby wygrywać i wygramy ten mecz.
Spotkanie szczypiornistów Pogoni z Pomezanią rozpocznie się o godzinie 19 w hali przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Radio Szczecin