Piłkarze ręczni drużyny Gaz-System Pogoń będą w Gdańsku bronić pozycji lidera I ligi.
Szczecinianie w 17 kolejce rozgrywek zmierzą się z ostatnią w tabeli drużyną Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Nasza siódemka jest zdecydowanym faworytem, ale trener Pogoni Rafał Biały nie ukrywa swoich obaw o wynik dzisiejszego meczu. - Zespół SMS-u nie ma żadnego obciążenia psychicznego. Jeżeli zaskoczą, może być różnie, a my już pokazaliśmy, że stać nas na przegranie takiego meczu. Mam nadzieję, że tak się nie stanie - powiedział Biały.
Spotkanie szczypiornistów rozpocznie się o godzinie 16 w Gdańsku.
Spotkanie szczypiornistów rozpocznie się o godzinie 16 w Gdańsku.

Radio Szczecin