Moc atrakcji i nagród czeka na kibiców siatkarek Piasta Netto Szczecin podczas meczu z rezerwami Pałacu Bydgoszcz o mistrzostwo II ligi.
200 pierwszych osób, które przyjdą do hali SDS-u otrzyma klubowe koszulki. Widzowie ubrani w żółte stroje dostaną upominki a dla dzieci przygotowano słodkie niespodzianki.
Jedna z najlepszych zawodniczek szczecińskiej drużyny Katarzyna Graczyk przyznaje, kibice głośnym dopingiem mogą pomóc w odniesieniu zwycięstwa. - Dziękuję za ten doping, co już był i mam nadzieję, że będzie jeszcze większy - mówi Graczyk.
Sobotnie spotkanie siatkarek Piasta Netto rozpocznie się o godzinie 19 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.
Jedna z najlepszych zawodniczek szczecińskiej drużyny Katarzyna Graczyk przyznaje, kibice głośnym dopingiem mogą pomóc w odniesieniu zwycięstwa. - Dziękuję za ten doping, co już był i mam nadzieję, że będzie jeszcze większy - mówi Graczyk.
Sobotnie spotkanie siatkarek Piasta Netto rozpocznie się o godzinie 19 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Radio Szczecin