Siatkarze Morza Bałtyk zagrają z AZS-em Poznań w najciekawszym meczu 17 kolejki II ligi.
Szczecinianie zajmują czwarte miejsce w tabeli i pokonując trzeci w rozgrywkach klub z Wielkopolski mogą zapewnić sobie miejsce w fazie play-off i walczyć o awans do I ligi.
Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.30 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp dla kibiców na pojedynek siatkarzy jest bezpłatny.
Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.30 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp dla kibiców na pojedynek siatkarzy jest bezpłatny.

Radio Szczecin