Piłkarze wodni Arkonii Szczecin nadal są niepokonani w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Nasi waterpoliści odnieśli kolejne dwa zwycięstwa w rywalizacji z UKPW Warszawa. Po sobotniej wygranej 15:6, dziś podopieczni grającego trenera Roberta Sekuły poprawili jeszcze skuteczność i pokonali ekipę ze stolicy 21:6.
Jeden z najlepszych zawodników Arkonii Piotr Ławniczak zadowolony był z efektownego sukcesu i realizacji założeń szkoleniowca szczecińskiej drużyny. - Przede wszystkim mieliśmy grać z kontry i tracić jak najmniej bramek. Myślę, że wszystko się udało - uważa Ławniczak.
Po dwóch zwycięstwach z UKPW piłkarze wodni Arkonii Szczecin umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Jeden z najlepszych zawodników Arkonii Piotr Ławniczak zadowolony był z efektownego sukcesu i realizacji założeń szkoleniowca szczecińskiej drużyny. - Przede wszystkim mieliśmy grać z kontry i tracić jak najmniej bramek. Myślę, że wszystko się udało - uważa Ławniczak.
Po dwóch zwycięstwach z UKPW piłkarze wodni Arkonii Szczecin umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Polski.

Radio Szczecin