Szczecińscy koszykarze wygrać muszą z Rosą Radom, aby zachować szansę na awans do fazy play-off rozgrywek o mistrzostwo I ligi.
Szczecinianie mają trzy punkty straty do ósmej w tabeli Polonii Przemyśl i nie mogą pozwolić sobie na wpadkę w dzisiejszym pojedynku.
Po raz pierwszy w tym sezonie, w hali Szczecińskiego Domu Sportu, wystąpi powracający po wyleczeniu kontuzji Maciej Majcherek, który nie ukrywa swoich obaw o wynik meczu z Rosą.
- Gramy kolejny trudny mecz z Radom, który jest na fali. Wygrał ostatnio ponad 20 punktów z Toruniem - mówi Majcherek. - Będziemy walczyli i zobaczymy, co da się zrobić. Każdy wynik jest możliwy. Zawsze walczymy o zwycięstwo i tym razem będzie tak samo.
Spotkanie koszykarzy AZS-u Radex z Rosą Radom rozpocznie się o godzinie 18 w hali Szczecińskiego Domu Sportu.
Po raz pierwszy w tym sezonie, w hali Szczecińskiego Domu Sportu, wystąpi powracający po wyleczeniu kontuzji Maciej Majcherek, który nie ukrywa swoich obaw o wynik meczu z Rosą.
- Gramy kolejny trudny mecz z Radom, który jest na fali. Wygrał ostatnio ponad 20 punktów z Toruniem - mówi Majcherek. - Będziemy walczyli i zobaczymy, co da się zrobić. Każdy wynik jest możliwy. Zawsze walczymy o zwycięstwo i tym razem będzie tak samo.
Spotkanie koszykarzy AZS-u Radex z Rosą Radom rozpocznie się o godzinie 18 w hali Szczecińskiego Domu Sportu.

Radio Szczecin