Siatkarki Piasta Netto zmierzą się z liderem 2 ligi - Jokerem Świecie - w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego. Widzowie, którzy przyjdą na mecz ubrani w żółte koszulki otrzymają upominki.
Trener szczecińskiej drużyny - Rafał Prus - przyznaje, że chce dziś wygrać, aby ponownie zagrać z Jokerem w fazie play-off.
- Dla nas będzie to bardzo ważny mecz. Chciałbym, żebyśmy wygrali to spotkanie i w pierwszej rundzie, pomimo wszystko, grali ze Świeciem - mówi Prus. - Myślę, że doszliśmy do tego poziomu z jakością naszej gry, że nikt nie chce grać z nami w tych play-offach, więc mecz tym bardziej będzie miał dodatkowy smaczek.
Pojedynek Piasta Netto z Jokerem Świecie rozpocznie się o godzinie 17 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Spotkanie siatkarek będziemy transmitować w audycji Halo Stadion od 17.05.
- Dla nas będzie to bardzo ważny mecz. Chciałbym, żebyśmy wygrali to spotkanie i w pierwszej rundzie, pomimo wszystko, grali ze Świeciem - mówi Prus. - Myślę, że doszliśmy do tego poziomu z jakością naszej gry, że nikt nie chce grać z nami w tych play-offach, więc mecz tym bardziej będzie miał dodatkowy smaczek.
Pojedynek Piasta Netto z Jokerem Świecie rozpocznie się o godzinie 17 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Spotkanie siatkarek będziemy transmitować w audycji Halo Stadion od 17.05.

Radio Szczecin