Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin bronić będą dziś pozycji lidera I ligi. Podopieczni trenera Rafała Białego w 18 kolejce rozgrywek zmierzą się z Sokołem Kościerzyna.
Jacek Wardziński, skrzydłowy szczecińskiej siódemki a przed laty zawodnik Sokoła, przyznaje, że dla niego nie będzie to szczególny pojedynek i liczy na kolejne zwycięstwo swojej drużyny.
- To mecz, jak każdy inny. Musimy go po prostu wygrać i być w tej czołówce na pierwszym miejscu, by grać dalej o awans - mówi Jacek Wardziński. - Kościerzyna przegrała cztery mecze z rzędu i oni tu przyjadą walczyć. Wiedzą, że wcześniej wygrali z nami, więc nie są na straconej pozycji.
Mecz szczypiornistów Pogoni z Sokołem rozpocznie się o godzinie 19.30 w hali przy ulicy Twardowskiego.
- To mecz, jak każdy inny. Musimy go po prostu wygrać i być w tej czołówce na pierwszym miejscu, by grać dalej o awans - mówi Jacek Wardziński. - Kościerzyna przegrała cztery mecze z rzędu i oni tu przyjadą walczyć. Wiedzą, że wcześniej wygrali z nami, więc nie są na straconej pozycji.
Mecz szczypiornistów Pogoni z Sokołem rozpocznie się o godzinie 19.30 w hali przy ulicy Twardowskiego.

Radio Szczecin