Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin rozpoczynają decydujący etap rozgrywek o utrzymanie w Superlidze. Dziś zmierzą się na wyjeździe z najsłabszym zespołem rozgrywek Finepharmem Polkowice.
Zdaniem skrzydłowej szczecińskiej siódemki Katarzyny Sabały, mecz z ostatnim zespołem tabeli wcale nie będzie łatwy. - Będzie to jeden z najtrudniejszych meczy, ponieważ w pierwszej rundzie wygraliśmy, ale w drugiej już niestety prowadziłyśmy bardzo wyrównany mecz, więc na pewno nie będzie łatwo - mówi Sabała.
Niedzielne spotkanie szczypiornistek Pogoni Baltica rozpocznie się o godzinie 14.30 w Polkowicach.
Niedzielne spotkanie szczypiornistek Pogoni Baltica rozpocznie się o godzinie 14.30 w Polkowicach.

Radio Szczecin