W Stargardzie Szczecińskim trwa Halowy Turniej Piłki Nożnej Klubów Abstynenta.
W turnieju trzeźwości bierze udział osiem zespołów. Najlepszy z nich otrzyma Puchar Prezydenta Stargardu.
Organizatorem rozgrywek jest Stargardzkie Stowarzyszenie Klubu Abstynenta "ALA".
Organizatorem rozgrywek jest Stargardzkie Stowarzyszenie Klubu Abstynenta "ALA".

Radio Szczecin