W pierwszym tegorocznym meczu rozgrywek o mistrzostwo 1 ligi portowcy zmierzą się z Piastem Gliwice.
Kapitan szczecińskiej jedenastki i kibic Barcelony Bartosz Ława przyznaje, że na inaugurację piłkarskiej wiosny chce wygrać z hiszpańskim Piastem.
- Piast ma trzech Hiszpanów. Na pewno są to ciekawi zawodnicy, bo w tym kraju to chyba wszyscy umieją grać w piłkę - mówi Ława. - Na boisku będziemy chcieli jednak udowodnić, że my też potrafimy grać i południowcy nie są nam straszni, a my jesteśmy - na naszym terenie - lepsi od nich.
Spotkanie Pogoni z Piastem Gliwice rozpocznie się o godzinie 19.15 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
- Piast ma trzech Hiszpanów. Na pewno są to ciekawi zawodnicy, bo w tym kraju to chyba wszyscy umieją grać w piłkę - mówi Ława. - Na boisku będziemy chcieli jednak udowodnić, że my też potrafimy grać i południowcy nie są nam straszni, a my jesteśmy - na naszym terenie - lepsi od nich.
Spotkanie Pogoni z Piastem Gliwice rozpocznie się o godzinie 19.15 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.

Radio Szczecin