Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Piłkarze Floty Świnoujście pojedynkiem w Łęcznej z Bogdanką zainaugurują w tym roku wiosenne rozgrywki o mistrzostwo 1 ligi. W poprzednim sezonie Wyspiarze zdobyli na Lubelszczyźnie trzy punkty. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Floty Świnoujście pojedynkiem w Łęcznej z Bogdanką zainaugurują w tym roku wiosenne rozgrywki o mistrzostwo 1 ligi. W poprzednim sezonie Wyspiarze zdobyli na Lubelszczyźnie trzy punkty. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Floty Świnoujście pojedynkiem w Łęcznej z Bogdanką zainaugurują w tym roku wiosenne rozgrywki o mistrzostwo 1 ligi. W poprzednim sezonie Wyspiarze zdobyli na Lubelszczyźnie trzy punkty.
Pomocnik Floty, Tomasz Ostalczyk zapowiada, że drużyna chce teraz ponownie wygrać tam mecz.

- Na pewno pojedziemy tam po zwycięstwo - mówi Ostalczyk. - Jak się będzie szachowało czy wygrać, czy przegrać, to nic z tego nie będzie. Jedziemy wygrać, a jak to się ułoży? Na pewno damy z siebie wszystko.

Pojedynek Bogdanki z Flotą Świnoujście rozpocznie się o godzinie 15 na stadionie w Łęcznej.
- Na pewno pojedziemy tam po zwycięstwo - mówi Ostalczyk. - Jak się będzie szachowało czy wygrać, czy przegrać, to nic z tego nie będzie. Jedziemy wygrać, a jak to się ułoży? Na pewno damy z siebie wszystko.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty