Piłkarze Floty Świnoujście pojedynkiem w Łęcznej z Bogdanką zainaugurują w tym roku wiosenne rozgrywki o mistrzostwo 1 ligi. W poprzednim sezonie Wyspiarze zdobyli na Lubelszczyźnie trzy punkty.
Pomocnik Floty, Tomasz Ostalczyk zapowiada, że drużyna chce teraz ponownie wygrać tam mecz.
- Na pewno pojedziemy tam po zwycięstwo - mówi Ostalczyk. - Jak się będzie szachowało czy wygrać, czy przegrać, to nic z tego nie będzie. Jedziemy wygrać, a jak to się ułoży? Na pewno damy z siebie wszystko.
Pojedynek Bogdanki z Flotą Świnoujście rozpocznie się o godzinie 15 na stadionie w Łęcznej.
- Na pewno pojedziemy tam po zwycięstwo - mówi Ostalczyk. - Jak się będzie szachowało czy wygrać, czy przegrać, to nic z tego nie będzie. Jedziemy wygrać, a jak to się ułoży? Na pewno damy z siebie wszystko.
Pojedynek Bogdanki z Flotą Świnoujście rozpocznie się o godzinie 15 na stadionie w Łęcznej.

Radio Szczecin