Piłkarki nożne Pogoni Szczecin Women rozpoczynają rundę wiosenną rozgrywek o mistrzostwo Polski. Podopieczne trenera Mariusza Misiury w inauguracyjnym meczu zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna.
Jedna z najlepszych zawodniczek szczecińskiej drużyny oraz reprezentacji Polski, Jolanta Siwińska przyznaje, że pierwszy pojedynek jest niewiadomą, ale mimo to liczy na korzystny wynik.
- Na początek ciężki wyjazd i mecz z ciężkim rywalem, więc nie wiemy, czego mamy się spodziewać - mówi Siwińska. - Ciężko trenowałyśmy w okresie przygotowawczym, więc jak najbardziej będziemy chciały powalczyć i przywieźć trzy punkty.
Niedzielne spotkanie piłkarek Górnika z Pogonią Szczecin Women rozpocznie się o godzinie 11 na stadionie w Łęcznej.
- Na początek ciężki wyjazd i mecz z ciężkim rywalem, więc nie wiemy, czego mamy się spodziewać - mówi Siwińska. - Ciężko trenowałyśmy w okresie przygotowawczym, więc jak najbardziej będziemy chciały powalczyć i przywieźć trzy punkty.
Niedzielne spotkanie piłkarek Górnika z Pogonią Szczecin Women rozpocznie się o godzinie 11 na stadionie w Łęcznej.

Radio Szczecin