Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń zapewnili sobie udział w barażowych meczach o awans do Superligi.
Szczecinianie w sobotę wygrali na wyjeździe z Wójcikiem Meble Techtrans Elbląg 29:25 i umocnili się na prowadzeniu w I lidze. Podopieczni trenera Rafała Białego na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zasadniczego mają już 10 punktów przewagi nad trzecią Spójnią Wybrzeżem Gdańsk. Szczypiorniści Pogoni bez względu na wyniki ostatnich spotkań walczyć będą o awans do krajowej elity.

Radio Szczecin