Piłkarki nożne Pogoni Women udanie rozpoczęły rundę wiosenną rozgrywek o mistrzostwo Polski.
W inauguracyjnym meczu Ekstraligi kobiet szczecinianki zremisowały na wyjeździe z kandydatem do tytułu mistrzyń kraju Górnikiem Łęczna 1:1.
W inauguracyjnym meczu Ekstraligi kobiet szczecinianki zremisowały na wyjeździe z kandydatem do tytułu mistrzyń kraju Górnikiem Łęczna 1:1.

Radio Szczecin