Chemik Police musi wygrać w Murowanej Goślinie, aby dalej walczyć o awans do Plus Ligi Siatkówki Kobiet.
Jeżeli siatkarki Chemika przegrają dzisiejszy mecz, to zakończą sezon w I lidze na trzecim miejscu. Środkowa polickiej drużyny Ewa Kwiatkowska jest optymistką i liczy na zwycięstwo. - Jedziemy po wygraną, cały sezon przygotowywałyśmy się na play-offy - mówi Kwiatkowska.
Dzisiejsze spotkanie siatkarek Piecobiogazu z Chemikiem Police rozpocznie się o 18 w Murowanej Goślinie.
Dzisiejsze spotkanie siatkarek Piecobiogazu z Chemikiem Police rozpocznie się o 18 w Murowanej Goślinie.

Radio Szczecin