Siatkarki Piasta Netto Szczecin muszą wygrać dziś z Zawiszą Sulechów, aby zachować szansę na awans do I ligi. Porażka oznacza koniec sezonu i trzecie miejsce w tabeli II ligi.
Spotkanie siatkarek rozpocznie się o godzinie 15.30 w hali Szczecińskiego Domu Sportu.
Tradycyjnie, widzowie ubrani w żółte klubowe koszulki Piasta Netto, otrzymają upominki. Jedna z najlepszych zawodniczek szczecińskiej drużyny, Katarzyna Graczyk liczy na doping kibiców i zwycięstwo Piasta Netto.
Jeżeli siatkarki Piasta Netto Szczecin wygrają dzisiejszy pojedynek, to jutro o godz. 12 w hali SDS-u ponownie zmierzą się z Zawiszą Sulechów w czwartym meczu play-off.
Tradycyjnie, widzowie ubrani w żółte klubowe koszulki Piasta Netto, otrzymają upominki. Jedna z najlepszych zawodniczek szczecińskiej drużyny, Katarzyna Graczyk liczy na doping kibiców i zwycięstwo Piasta Netto.
Jeżeli siatkarki Piasta Netto Szczecin wygrają dzisiejszy pojedynek, to jutro o godz. 12 w hali SDS-u ponownie zmierzą się z Zawiszą Sulechów w czwartym meczu play-off.

Radio Szczecin