Piłkarze Pogoni Szczecin i Floty Świnoujście walczyć będą dziś o punkty w I lidze. W 22 kolejce rozgrywek Wyspiarze zmierzą się z GKS-em Katowice, zaś Portowcy na wyjeździe zagrają z Sandecją Nowy Sącz.
Pojedynek Floty z popularną "Gieksą" rozpocznie się o godzinie 16 na stadionie przy ulicy Matejki w Świnoujściu.
O drugie w tym roku zwycięstwo Pogoń rywalizować będzie z góralami z Nowego Sącza. Kapitan szczecińskiej jedenastki Bartosz Ława w wieczornym meczu obawia się nie tylko piłkarzy Sandecji.
- W Nowym Sączu mają strasznie zniszczone boisko. Nawet zawodnicy Sandecji ani razu jeszcze na tym boisku nie byli - mówi Ława. - Panują tam bardzo trudne warunki. Kibice nie mogą więc nastawiać się na to, że zobaczą jakieś piękne spotkanie.
Spotkanie Sandecji z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 19.15 w Nowym Sączu.
O drugie w tym roku zwycięstwo Pogoń rywalizować będzie z góralami z Nowego Sącza. Kapitan szczecińskiej jedenastki Bartosz Ława w wieczornym meczu obawia się nie tylko piłkarzy Sandecji.
- W Nowym Sączu mają strasznie zniszczone boisko. Nawet zawodnicy Sandecji ani razu jeszcze na tym boisku nie byli - mówi Ława. - Panują tam bardzo trudne warunki. Kibice nie mogą więc nastawiać się na to, że zobaczą jakieś piękne spotkanie.
Spotkanie Sandecji z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 19.15 w Nowym Sączu.

Radio Szczecin