Mecze AZS-u Radex Szczecin ze Spójnią Stargard Szczeciński będą wydarzeniem 28 kolejki I ligi.
Oba zespoły liczą na wygraną i doping swoich kibiców. Kapitan Spójni Wiktor Grudziński przyznaje, że derby zawsze są wyjątkowe.
- Na pewno będzie to mecz podwyższonego ryzyka i każdy z zawodników będzie chciał dać z siebie jak najwięcej - mówi Grudziński. - Sam smak derbów sprawi, że mecz dla każdego zawodnika będzie wyjątkowy.
Karol Pytyś z AZS-u Radex nie ukrywa, że derbowe zwycięstwo liczy się podwójnie. - Taki mecz liczy się za cztery. Wszyscy na niego liczą, a my podchodzimy do niego bardziej zmobilizowani.
Sobotnie spotkanie koszykarzy AZS-u Radex ze Spójnią Stargard Szczeciński rozpocznie się o godzinie 20 w hali Szczecińskiego Domu Sportu.
- Na pewno będzie to mecz podwyższonego ryzyka i każdy z zawodników będzie chciał dać z siebie jak najwięcej - mówi Grudziński. - Sam smak derbów sprawi, że mecz dla każdego zawodnika będzie wyjątkowy.
Karol Pytyś z AZS-u Radex nie ukrywa, że derbowe zwycięstwo liczy się podwójnie. - Taki mecz liczy się za cztery. Wszyscy na niego liczą, a my podchodzimy do niego bardziej zmobilizowani.
Sobotnie spotkanie koszykarzy AZS-u Radex ze Spójnią Stargard Szczeciński rozpocznie się o godzinie 20 w hali Szczecińskiego Domu Sportu.

Radio Szczecin