Brazylijczyk Edi Andradina z Pogoni Szczecin został piłkarzem 2011 roku w plebiscycie mediów na najlepszego zawodnika w województwie zachodniopomorskim.
Gościem honorowym Gali Sportu w Studiu Koncertowym S-1 w Radiu Szczecin był selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda, który ogłosił wyniki plebiscytu. W trakcie Gali trener kilkakrotnie też wzywał władze Szczecina do budowy nowego stadionu.
Najlepszym trenerem został szkoleniowiec Portowców Marcin Sasal, a drużyną roku juniorzy młodsi Chemika Police, którzy zdobyli tytuł Mistrzów Polski.
Kapituła wybrała najlepszych w 10 kategoriach m.in. osobowość roku, kibice roku czy młodzieżowiec roku.
W głosowaniu kibiców najlepszym piłkarzem I ligi został zawodnik Floty Świnoujście Marek Niewiada, który wyprzedził piłkarzy Pogoni: Kameruńczyka Donalda Djousse i Brazylijczyka Ediego.
Wśród kobiet tryumfowała piłkarka Pogoni Women Jolanta Siwińska.
Plebiscyt wspólnie zorganizowali: Portal ligowiec.net, Polskie Radio Szczecin, Głos Szczeciński, Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej.
Zobacz wyniki plebiscytu.

Radio Szczecin