Pogoń Szczecin gości 28 młodych piłkarzy z Japonii. Do Szczecina przyjechali 14-letni zawodnicy z Ibaraki, które dotknęło w ubiegłym roku trzęsienie ziemi.
Japończycy będą dziś zwiedzać nasze miasto oraz spotkają się na treningu ze swoim rodakiem występującym w Pogoni Takafumim Akahoshim. Ponadto piłkarze z Japonii w towarzyskim meczu zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z Pogoni. A podczas konferencji prasowej władze szczecińskiej Pogoni podpiszą umowę o współpracy z gośćmi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Radio Szczecin