Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin po dwutygodniowej przerwie powracają do rozgrywek o mistrzostwo I ligi.
Podopieczni trenera Rafała Białego w 21 kolejce zmierzą się dziś na wyjeździe z rezerwami Orlenu Wisły Płock. Jeżeli szczecińska siódemka pokona drugi zespół mistrza kraju, to zapewni sobie I miejsce w tabeli rozgrywek.
Sobotnie spotkanie szczypiornistów rozpocznie się o godzinie 13 w Płocku.
Sobotnie spotkanie szczypiornistów rozpocznie się o godzinie 13 w Płocku.

Radio Szczecin