Piłkarze ręczni GAZ-SYSTEM Pogoni Szczecin wygrali w Płocku z rezerwami Orlenu Wisły 24:19.
Szczecinianie po tym zwycięstwie zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek grupy A. Podopieczni trenera Rafała Białego o awans do Superligi szczypiornistów walczyć będą z drugą drużyną grupy B 1 ligi.

Radio Szczecin