Do trzech razy sztuka. Piłkarze Pogoni Szczecin po dwóch porażkach z rzędu chcą dziś zdobyć trzy punkty.
Portowcy w 24 kolejce I ligi zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Podopieczni trenera Marcina Sasala są zdecydowanym faworytem w starciu z ostatnią drużyną w tabeli rozgrywek.
Bramkarz szczecińskiej jedenastki Radosław Janukiewicz zapewnia, że lider nie sprawi swoim kibicom przedwczesnego dyngusa. - Jeszcze nigdy nie przegrałem w Wielką Sobotę, więc może pójdziemy tym szlakiem. Jestem pewien, że przywieziemy 3 punkty, ale to nie będzie łatwy mecz - uważa Janukiewicz.
Spotkanie Olimpii z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie w Elblągu.
Bramkarz szczecińskiej jedenastki Radosław Janukiewicz zapewnia, że lider nie sprawi swoim kibicom przedwczesnego dyngusa. - Jeszcze nigdy nie przegrałem w Wielką Sobotę, więc może pójdziemy tym szlakiem. Jestem pewien, że przywieziemy 3 punkty, ale to nie będzie łatwy mecz - uważa Janukiewicz.
Spotkanie Olimpii z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie w Elblągu.

Radio Szczecin