Ryszard Tarasiewicz został nowym trenerem piłkarzy Pogoni Szczecin. Były piłkarz Śląska Wrocław i reprezentacji Polski oraz szkoleniowiec Jagiellonii Białystok, Śląska Wrocław a ostatnio ŁKS-u Łódź zastąpił na tym stanowisku Marcina Sasala.
Działacze szczecińskiego klubu po trzech porażkach z rzędu w 1 lidze rozwiązali dziś za porozumieniem stron kontrakt z Marcinem Sasalem.
Tarasiewicz został oficjalnie przedstawiony na konferencji prasowej. - Cel jest jeden - awans. Wiemy, jaka jest sytuacja w tabeli, ile meczów zostało. Dla mnie taka sytuacja jest znana. Przeżywałem takie chwilę w Śląsku Wrocław, gdzie dwa razy awansowaliśmy i wiem, że ciśnienie jest duże, ale trzeba sobie z tym radzić. Najważniejsze, żebyśmy zdobyli maksymalną ilość punktów tak, żebyśmy pod koniec maja mogli z uśmiechem spojrzeć sobie w oczy i pogratulować awansu - powiedział na konferencji Ryszard Tarasiewicz.
Oficjalnie w roli pierwszego trenera Pogoni Ryszard Tarasiewicz zadebiutuje w sobotnim ligowym meczu z Olimpią Grudziądz w Szczecinie. Poprowadzi piłkarzy Pogoni do końca sezonu w 1 lidze.
Tarasiewicz został oficjalnie przedstawiony na konferencji prasowej. - Cel jest jeden - awans. Wiemy, jaka jest sytuacja w tabeli, ile meczów zostało. Dla mnie taka sytuacja jest znana. Przeżywałem takie chwilę w Śląsku Wrocław, gdzie dwa razy awansowaliśmy i wiem, że ciśnienie jest duże, ale trzeba sobie z tym radzić. Najważniejsze, żebyśmy zdobyli maksymalną ilość punktów tak, żebyśmy pod koniec maja mogli z uśmiechem spojrzeć sobie w oczy i pogratulować awansu - powiedział na konferencji Ryszard Tarasiewicz.
Oficjalnie w roli pierwszego trenera Pogoni Ryszard Tarasiewicz zadebiutuje w sobotnim ligowym meczu z Olimpią Grudziądz w Szczecinie. Poprowadzi piłkarzy Pogoni do końca sezonu w 1 lidze.

Radio Szczecin