Ponad 140 zawodników z 24 krajów chwyciło za broń. W Szczecinie rozpoczęły się zawody Pucharu Świata w strzelectwie sportowym osób niepełnosprawnych.
- Jest bardzo wielu zawodników z różnych krajów, dlatego czujemy rangę zawodów i stres, co nie wychodzi na dobre w strzelectwie - mówi Beata Andruszkiewicz z reprezentacji Polski w strzelectwie sportowym. - Jestem po pierwszej konkurencji, bardziej zabawowej. Postanowiłam wystartować w niej, żeby opanować pierwszy stres i jutro podejść na luzie.
Zawody, które odbywają się na stadionie przy ul. Litewskiej, zakończą się w niedzielę. Wstęp dla kibiców jest wolny.
Zobacz zdjęcia.

Radio Szczecin