- Praca nad piłkarzami Pogoni zaczęła się od rozmów - przyznał w dzisiejszej "Rozmowie pod krawatem" Ryszard Tarasiewicz, nowy trener szczecińskiej drużyny piłkarskiej i dodał, że z zawodnikami przeprowadził już przyjacielskie rozmowy.
Ryszard Tarasiewicz mówił także, że połową sukcesu w sporcie, nie tylko w piłce nożnej, jest psychika.
- Działamy na zasadzie partnerskiej, ale oczywiście z zachowaniem dystansu - mówi nowy trener Portowców. - Na pewno nie mówimy sobie na "Ty", a piłkarze zwracają się do mnie "trenerze" lub "panie trenerze". Staram się nie uciekać od rozmów. Oni wiedzą też, czego od nich oczekuję.
Najbliższy test dla nowego trenera już jutro. O godz. 19 piłkarze Pogoni zmierza się z Olimpią Grudziądz.
Posłuchaj rozmowy i zobacz wideo.

Radio Szczecin
