Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin pojedynkiem z Zepterem AZS Warszawa zakończą sezon zasadniczy rozgrywek o mistrzostwo I ligi.
Podopieczni trenera Rafała Białego zapewnili już sobie 1. miejsce w tabeli i występy w barażach o awans do Superligi.
Drużyna ze stolicy jest druga i także zagra w barażach o Superligę. Bramkarz szczecińskiej siódemki Szymon Ligarzewski przyznaje, że liczy na kolejne zwycięstwo lidera we własnej hali.
- Na pewno będziemy chcieli zachować tą dobrą passę, bez porażki na własnym boisku - mówi Ligarzewski. - Porażka nie przekreśli nas, bo i tak jesteśmy pierwsi, ale będziemy walczyć. Przyjdą kibice, a na mecz wychodzi się po to, żeby wygrać.
Sobotnie spotkanie szczypiornistów rozpocznie się o godzinie 16 w hali miejskiej przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.
Drużyna ze stolicy jest druga i także zagra w barażach o Superligę. Bramkarz szczecińskiej siódemki Szymon Ligarzewski przyznaje, że liczy na kolejne zwycięstwo lidera we własnej hali.
- Na pewno będziemy chcieli zachować tą dobrą passę, bez porażki na własnym boisku - mówi Ligarzewski. - Porażka nie przekreśli nas, bo i tak jesteśmy pierwsi, ale będziemy walczyć. Przyjdą kibice, a na mecz wychodzi się po to, żeby wygrać.
Sobotnie spotkanie szczypiornistów rozpocznie się o godzinie 16 w hali miejskiej przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Radio Szczecin