Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin pojedynkiem z Zepterem AZS Warszawa zakończą sezon zasadniczy rozgrywek o mistrzostwo I ligi. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin pojedynkiem z Zepterem AZS Warszawa zakończą sezon zasadniczy rozgrywek o mistrzostwo I ligi. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin pojedynkiem z Zepterem AZS Warszawa zakończą sezon zasadniczy rozgrywek o mistrzostwo I ligi.
Podopieczni trenera Rafała Białego zapewnili już sobie 1. miejsce w tabeli i występy w barażach o awans do Superligi.

Drużyna ze stolicy jest druga i także zagra w barażach o Superligę. Bramkarz szczecińskiej siódemki Szymon Ligarzewski przyznaje, że liczy na kolejne zwycięstwo lidera we własnej hali.

- Na pewno będziemy chcieli zachować tą dobrą passę, bez porażki na własnym boisku - mówi Ligarzewski. - Porażka nie przekreśli nas, bo i tak jesteśmy pierwsi, ale będziemy walczyć. Przyjdą kibice, a na mecz wychodzi się po to, żeby wygrać.

Sobotnie spotkanie szczypiornistów rozpocznie się o godzinie 16 w hali miejskiej przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.
- Na pewno będziemy chcieli zachować tą dobrą passę, bez porażki na własnym boisku - mówi Ligarzewski. - Porażka nie przekreśli nas, bo i tak jesteśmy pierwsi, ale będziemy walczyć. Przyjdą kibice, a na mecz wychodzi się po to, żeby wygrać.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty