Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Koszykarze AZS-u Radex Szczecin rozpoczynają zmagania z Sudetami Jelenia Góra o utrzymanie w I lidze. Na zapleczu koszykarskiej elity pozostanie drużyna, która wygra trzy spotkania. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Koszykarze AZS-u Radex Szczecin rozpoczynają zmagania z Sudetami Jelenia Góra o utrzymanie w I lidze. Na zapleczu koszykarskiej elity pozostanie drużyna, która wygra trzy spotkania. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Koszykarze AZS-u Radex Szczecin rozpoczynają zmagania z Sudetami Jelenia Góra o utrzymanie w I lidze. Na zapleczu koszykarskiej elity pozostanie drużyna, która wygra trzy spotkania.
Marcin Zarzeczny z AZS-u Radex przyznaje, że faworytem są szczecinianie, ale nie można lekceważyć najsłabszej drużyny w I lidze.

- Nie są faworytem. Wygrali tylko trzy mecze w całym sezonie, więc wątpię, by wygrali trzy najważniejsze mecze - mówi Zarzeczny. - Jednak nie lekceważymy naszego przeciwnika i damy z siebie wszystko.

Sobotni mecz koszykarzy AZS-u Radex z Sudetami rozpocznie się o godzinie 18 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. W tej samej hali i o tej samej godzinie rozpocznie się w niedzielę drugi pojedynek obu drużyn w fazie play-out I ligi.
- Nie są faworytem. Wygrali tylko trzy mecze w całym sezonie, więc wątpię, by wygrali trzy najważniejsze mecze - mówi Zarzeczny. - Jednak nie lekceważymy naszego przeciwnika i damy z siebie wszystko.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty