Koszykarze AZS-u Radex Szczecin rozpoczynają zmagania z Sudetami Jelenia Góra o utrzymanie w I lidze. Na zapleczu koszykarskiej elity pozostanie drużyna, która wygra trzy spotkania.
Marcin Zarzeczny z AZS-u Radex przyznaje, że faworytem są szczecinianie, ale nie można lekceważyć najsłabszej drużyny w I lidze.
- Nie są faworytem. Wygrali tylko trzy mecze w całym sezonie, więc wątpię, by wygrali trzy najważniejsze mecze - mówi Zarzeczny. - Jednak nie lekceważymy naszego przeciwnika i damy z siebie wszystko.
Sobotni mecz koszykarzy AZS-u Radex z Sudetami rozpocznie się o godzinie 18 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. W tej samej hali i o tej samej godzinie rozpocznie się w niedzielę drugi pojedynek obu drużyn w fazie play-out I ligi.
- Nie są faworytem. Wygrali tylko trzy mecze w całym sezonie, więc wątpię, by wygrali trzy najważniejsze mecze - mówi Zarzeczny. - Jednak nie lekceważymy naszego przeciwnika i damy z siebie wszystko.
Sobotni mecz koszykarzy AZS-u Radex z Sudetami rozpocznie się o godzinie 18 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. W tej samej hali i o tej samej godzinie rozpocznie się w niedzielę drugi pojedynek obu drużyn w fazie play-out I ligi.

Radio Szczecin