Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Zwycięstwem nad Basket Poznań koszykarze kołobrzeskiej Kotwicy zakończyli sezon w Tauron Basket Lidze. W rozgrywkach o Mistrzostwo Polski. kołobrzeżanie zajmują 9. pozycję. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Zwycięstwem nad Basket Poznań koszykarze kołobrzeskiej Kotwicy zakończyli sezon w Tauron Basket Lidze. W rozgrywkach o Mistrzostwo Polski. kołobrzeżanie zajmują 9. pozycję. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Zwycięstwem nad Basket Poznań koszykarze kołobrzeskiej Kotwicy zakończyli sezon w Tauron Basket Lidze. W rozgrywkach o Mistrzostwo Polski. kołobrzeżanie zajmują 9. pozycję.
Trener drużyny, Tomasz Mrożek, jest zadowolony z końcowego wyniku, ponieważ klub dysponował jednym z najniższych budżetów w całej lidze.

- To była wielka niewiadoma czy w ogóle wystąpimy w tym sezonie, plus miesięczne opóźnienie w budowaniu składu - mówi Mrożek. - Te dziewiąte miejsce jest sukcesem. Jest jednak pewien niedosyt, bo było blisko ósmego miejsca, ale doszły kontuzje, które mocno trapiły zawodników. Napawa to optymizmem, że pomimo problemów, osiągnęliśmy dziewiąte miejsce. Jak na debiut, to jestem zadowolony.

Tomasz Mrożek prowadził będzie drużynę także w przyszłym sezonie.
- To była wielka niewiadoma czy w ogóle wystąpimy w tym sezonie, plus miesięczne opóźnienie w budowaniu składu - mówi Mrożek. - Te dziewiąte miejsce jest sukcesem. Jest jednak pewien niedosyt, bo było blisko ósmego miejsca.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty