Koszykarze AZS-u Radex Szczecin muszą pokonać dziś Sudety Jelenia Góra, aby zachować szansę na utrzymanie w I lidze.
Podopieczni trenera Wojciecha Zeidlera niespodziewanie przegrali wczoraj z najsłabszym zespołem rozgrywek 69:91 i w rywalizacji play-out do trzech zwycięstw przegrywają 0:1. Ewentualna dzisiejsza porażka bardzo mocno zredukuje nadzieję szczecińskiej drużyny na pozostanie na zapleczu koszykarskiej ekstraklasy, ponieważ kolejny pojedynek odbędzie się w Jeleniej Górze.
Niedzielne spotkanie koszykarzy AZS-u Radex z Sudetami rozpocznie się o godzinie 18 w
hali Szczecińskiego Domu Sportu.
Niedzielne spotkanie koszykarzy AZS-u Radex z Sudetami rozpocznie się o godzinie 18 w
hali Szczecińskiego Domu Sportu.

Radio Szczecin