Koszykarze AZS-u Radex zrehabilitowali się za sobotnią porażkę z Sudetami Jelenia Góra.
Szczecinianie w drugim meczu o utrzymanie w pierwszej lidze pokonali dziś Sudety 83:72 i w rywalizacji play-out do trzech zwycięstw jest remis 1:1. Jak przyznaje jeden z najskuteczniejszych graczy AZS-u Radex Łukasz Pacocha, o niedzielnym sukcesie zadecydowała wyjątkowa mobilizacja szczecińskiej drużyny.
Kolejne dwa spotkania AZS-u Radex Szczecin z Sudetami odbędą się 21 i 22 kwietnia w Jeleniej Górze. W 1 lidze koszykówki mężczyzn pozostanie zespół, który wygra trzy mecze.
Kolejne dwa spotkania AZS-u Radex Szczecin z Sudetami odbędą się 21 i 22 kwietnia w Jeleniej Górze. W 1 lidze koszykówki mężczyzn pozostanie zespół, który wygra trzy mecze.

Radio Szczecin