Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Szczecinianie w drugim meczu o utrzymanie w pierwszej lidze pokonali dziś Sudety 83:72. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Szczecinianie w drugim meczu o utrzymanie w pierwszej lidze pokonali dziś Sudety 83:72. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Koszykarze AZS-u Radex zrehabilitowali się za sobotnią porażkę z Sudetami Jelenia Góra.
Szczecinianie w drugim meczu o utrzymanie w pierwszej lidze pokonali dziś Sudety 83:72 i w rywalizacji play-out do trzech zwycięstw jest remis 1:1. Jak przyznaje jeden z najskuteczniejszych graczy AZS-u Radex Łukasz Pacocha, o niedzielnym sukcesie zadecydowała wyjątkowa mobilizacja szczecińskiej drużyny.

Kolejne dwa spotkania AZS-u Radex Szczecin z Sudetami odbędą się 21 i 22 kwietnia w Jeleniej Górze. W 1 lidze koszykówki mężczyzn pozostanie zespół, który wygra trzy mecze.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty