Reprezentant Polski w piłce ręcznej Mateusz Zaremba będzie grał w nowym sezonie w drużynie GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin. Wychowanek Pomorzanina Nowogard podpisał trzyletni kontrakt ze szczecińskim klubem.
28-letni szczypiornista obecnie występuje w Vive Targi Kielce, z którym w niedzielę zdobył Puchar Polski. Zaremba jest drugim zawodnikiem, który wzmocni GAZ-SYSTEM Pogoń. Wcześniej umowę podpisał 34-letni były reprezentant Czech Michal Bruna.
Piłkarze ręczni Pogoni zajęli 1 miejsce w grupie A 1 ligi i zmierzą się z Czuwajem Przemyśl w barażowych meczach o awans do Superligi. Pierwszy pojedynek odbędzie się 21 kwietnia w Przemyślu, natomiast rewanż rozegrany zostanie 25 kwietnia w Szczecinie.
Piłkarze ręczni Pogoni zajęli 1 miejsce w grupie A 1 ligi i zmierzą się z Czuwajem Przemyśl w barażowych meczach o awans do Superligi. Pierwszy pojedynek odbędzie się 21 kwietnia w Przemyślu, natomiast rewanż rozegrany zostanie 25 kwietnia w Szczecinie.

Radio Szczecin