Kilkadziesiąt dziewcząt weźmie udział w VI Ogólnopolskim Memoriale im. Elizy Lis w piłce nożnej, który o 11 rozpoczyna się w Szczecinie.
Zawody odbywają się ku pamięci zmarłej tragicznie uczennicy Szkoły Podstawowej nr 18, bramkarki drużyny szkolnej.
W turnieju weźmie udział 7 drużyn. Dla wszystkich przygotowano pamiątkowe dyplomy, medale i puchary.
Memoriał odbędzie się w SP 18 przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie.
W turnieju weźmie udział 7 drużyn. Dla wszystkich przygotowano pamiątkowe dyplomy, medale i puchary.
Memoriał odbędzie się w SP 18 przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie.

Radio Szczecin