Koszykarze AZS-u Radex Szczecin zmierzą się na wyjeździe z Sudetami Jelenia Góra w trzecim meczu o utrzymanie w I lidze.
Po dwóch pojedynkach w Szczecinie w rywalizacji play-out do trzech zwycięstw jest remis 1:1. Zdaniem najskuteczniejszego gracza AZS-u Radex Łukasza Pacochy, pomimo wpadki we własnej hali to szczecinianie są nadal faworytem w walce o pozostanie na zapleczu koszykarskiej elity. - Jak zrealizujemy założenia konsekwentnej obrony i agresywnego krycia to będzie dobrze, za nami przemawia doświadczenie - uważa Pacocha.
Sobotnie spotkanie Sudetów z AZS-em Radex rozpocznie się o godzinie 18 w Jeleniej Górze.
Sobotnie spotkanie Sudetów z AZS-em Radex rozpocznie się o godzinie 18 w Jeleniej Górze.

Radio Szczecin