Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin chcą już w pierwszym barażowym wyjazdowym meczu z Czuwajem Przemyśl przybliżyć awans do Superligi.
Podopieczni trenera Rafała Białego zajęli 1 miejsce w tabeli grupy A 1 ligi i o prawo gry wśród najlepszych drużyn muszą w barażach walczyć z drugim zespołem grupy B 1 ligi.
Rozgrywający szczecińskiej siódemki Filip Kliszczyk jest optymistą przed pierwszym starciem z Czuwajem na drugim końcu Polski. - Jesteśy tak zdeterminowani, że jedziemy po zwycięstwo. Podobno jest tam gorąca atmosfera na hali, a my to lubimy - zapowiada Kliszczyk.
Spotkanie szczypiornistów Czuwaju z Pogonią rozpocznie się o godzinie 19 w Przemyślu. Rewanżowy mecz odbędzie się 25 kwietnia w Szczecinie.
Rozgrywający szczecińskiej siódemki Filip Kliszczyk jest optymistą przed pierwszym starciem z Czuwajem na drugim końcu Polski. - Jesteśy tak zdeterminowani, że jedziemy po zwycięstwo. Podobno jest tam gorąca atmosfera na hali, a my to lubimy - zapowiada Kliszczyk.
Spotkanie szczypiornistów Czuwaju z Pogonią rozpocznie się o godzinie 19 w Przemyślu. Rewanżowy mecz odbędzie się 25 kwietnia w Szczecinie.

Radio Szczecin