Pięć pań i sześciu mężczyzn to skład wyłonionej wczoraj piłkarskiej drużyny kibiców Pogoni Szczecin do odchudzenia.
Szkoleniowcy będą mieli kilogramy pracy, bo jak wynika z deklaracji uczestników - łącznie, drużyna - według wstępnych wyliczeń - waży tonę i 10 kilogramów! Organizatorami wspólnego zrzucania wagi są Radio Szczecin i Pogoń Szczecin.
- Sprawdzimy wagę i wzrost uczestników, a wyniki posłużą do opracowania planu ćwiczeń - mówi Łukasz Kasprzyk, rzecznik Pogoni Szczecin. - Będziemy mieli wszystkie dane i żaden z uczestników nie będzie mógł powiedzieć, że ważył mniej albo więcej. Wszystko opiera się na wadze początkowej i końcowej. Trener od przygotowania fizycznego twierdzi, że optymalna ilość zrzuconych kilogramów to pięć.
Izabela Zielińska, jedna z wylosowanych zawodniczek zapytana, ile kilogramów chciałaby zrzucić, odpowiada, że 20. - To mało racjonalne, ale będę się starać - zapowiada.
Początek ważenia o 18 na stadionie Pogoni. Jedenastka będzie ćwiczyła dwa razy w tygodniu przez najbliższe dwa miesiące.
- Sprawdzimy wagę i wzrost uczestników, a wyniki posłużą do opracowania planu ćwiczeń - mówi Łukasz Kasprzyk, rzecznik Pogoni Szczecin. - Będziemy mieli wszystkie dane i żaden z uczestników nie będzie mógł powiedzieć, że ważył mniej albo więcej. Wszystko opiera się na wadze początkowej i końcowej. Trener od przygotowania fizycznego twierdzi, że optymalna ilość zrzuconych kilogramów to pięć.
Izabela Zielińska, jedna z wylosowanych zawodniczek zapytana, ile kilogramów chciałaby zrzucić, odpowiada, że 20. - To mało racjonalne, ale będę się starać - zapowiada.
Początek ważenia o 18 na stadionie Pogoni. Jedenastka będzie ćwiczyła dwa razy w tygodniu przez najbliższe dwa miesiące.

Radio Szczecin