Zachodniopomorskie Dni Olimpijczyka w Szczecinie. W rozpoczynającej się dziś imprezie wezmą udział sportowcy, którzy reprezentowali Polskę w igrzyskach olimpijskich.
Wśród nich m.in. złoci medaliści z Pekinu Konrad Wasielewski i Marek Kolbowicz. W programie m.in. pokazy sztuk walki, gimnastyki oraz wiele występów artystycznych.
- Najważniejsza będzie jednak prezentacja olimpijczyków z naszego regionu - mówi dyrektor Wydziału Sportu szczecińskiego magistratu Piotr Dykiert. - Szczecin będzie gościł zachodniopomorskich olimpijczyków. Tych, którzy jeździli na igrzyska, wygrywali i teraz chcą wspólnie jeszcze raz przeżyć te chwile, kiedy startowali.
Do Szczecina przyjedzie też wielu młodych zawodników z całego województwa. - Będzie okazja, żeby zaprezentować środowisko olimpijskie młodym sportowcom, uczniom szkół nie tylko szczecińskich, bo przyjadą reprezentacje sportowe z całego województwa.
Początek imprezy o godz. 11 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp jest wolny.
- Najważniejsza będzie jednak prezentacja olimpijczyków z naszego regionu - mówi dyrektor Wydziału Sportu szczecińskiego magistratu Piotr Dykiert. - Szczecin będzie gościł zachodniopomorskich olimpijczyków. Tych, którzy jeździli na igrzyska, wygrywali i teraz chcą wspólnie jeszcze raz przeżyć te chwile, kiedy startowali.
Do Szczecina przyjedzie też wielu młodych zawodników z całego województwa. - Będzie okazja, żeby zaprezentować środowisko olimpijskie młodym sportowcom, uczniom szkół nie tylko szczecińskich, bo przyjadą reprezentacje sportowe z całego województwa.
Początek imprezy o godz. 11 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp jest wolny.

Radio Szczecin