Dwa kolejne mecze w rozgrywkach o mistrzostwo Polski rozegrają dziś i jutro piłkarze wodni Arkonii Szczecin. Rywalem naszych waterpolistów prowadzących w tabeli będzie WTS Bytom.
Grający trener szczecińskiej drużyny, Robert Sekuła, wyklucza niespodziankę i stawia na dwa zwycięstwa swoich podopiecznych. - Zagramy skoncentrowani i nie dopuścimy do przegranej przed własną publicznością - podkreśla Sekuła. - Jesteśmy po trzydniowym obozie w Karpaczu, więc jesteśmy lepiej przygotowani. Mocno trenowaliśmy, więc wytrzymałością pokonamy Bytom.
Sobotni mecz piłkarzy wodnych Arkonii rozpocznie się o godzinie 19, natomiast niedzielny o 11. Oba spotkania waterpolistów odbędą się na basenie Floating Arena w Szczecinie. Wstęp jest bezpłatny.
Sobotni mecz piłkarzy wodnych Arkonii rozpocznie się o godzinie 19, natomiast niedzielny o 11. Oba spotkania waterpolistów odbędą się na basenie Floating Arena w Szczecinie. Wstęp jest bezpłatny.

Radio Szczecin