Piłkarki nożne Pogoni Szczecin Women rozegrają dziś kolejny mecz w Ekstralidze kobiet. Podopieczne trenera Mariusza Misiury zmierzą się z FC Katowice.
Jedna z najlepszych zawodniczek szczecińskiej drużyny, Katarzyna Barlewicz, liczy na zwycięstwo w starciu z ekipą z Górnego Śląska. - Wyjdziemy na ten mecz bardzo zmobilizowane, ponieważ wiemy, jak Katowice grają - mówi Barlewicz. - A grają bardzo defensywnie. Wiemy jednak, że nasza siła w ofensywie jest bardzo dobra. Postaramy się więc podtrzymać tą dobrą passę i zostawić w Szczecinie trzy punkty.
Pojedynek Pogoni Women z FC Katowice rozpocznie się o godzinie 16 na bocznym boisku stadionu przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.
Pojedynek Pogoni Women z FC Katowice rozpocznie się o godzinie 16 na bocznym boisku stadionu przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Radio Szczecin