W kolejnych meczach o mistrzostwo Polski piłkarze wodni Arkonii Szczecin odnieśli dwa zwycięstwa. Wczoraj i dzisiaj szczecinianie pokonali WTS Bytom.
Grający trener waterpolistów Arkonii, Robert Sekuła, był zadowolony ze skutecznej gry swoich podopiecznych w dzisiejszym pojedynku. - Strzeliliśmy dużo bramek, ale trzeba podkreślić, że wypracowaliśmy sobie te sytuacje - mówi Sekuła. - Każda akcja, którą obroniliśmy kończyła się kontrą i strzeleniem bramki.
Po kolejnych dwóch wygranych meczach piłkarze Arkonii Szczecin umocnili się na prowadzeniu w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Po kolejnych dwóch wygranych meczach piłkarze Arkonii Szczecin umocnili się na prowadzeniu w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Polski.

Radio Szczecin