Mariusz Skuta, trener zajmujący się przygotowaniem fizycznym piłkarzy Pogoni Szczecin został zwolniony.
Skuta przyznał, że o decyzji dowiedział się w poniedziałek, jednak konkretnych jej powodów nie zna. - Dostałem tą informację od prezesa Smolnego, że na prośbę trenera Tarasiewicza, nie widzi dalszej współpracy ze mną i rozstajemy się - powiedział trener.
Prezes klubu, Jarosław Mroczek, nie chciał rozmawiać o powodach zwolnienia trenera. Mówi się, że współpracę ze Skutą rozwiązano ze względu na słabe przygotowanie drużyny. W tym roku Pogoń wygrała tylko dwa mecze.
W czerwcu ubiegłego roku Skutę ściągnął do Pogoni z Korony Kielce, Marcin Sasal, były pierwszy trener drużyny. Miesiąc temu również z Sasalem Pogoń rozwiązała współpracę.
Prezes klubu, Jarosław Mroczek, nie chciał rozmawiać o powodach zwolnienia trenera. Mówi się, że współpracę ze Skutą rozwiązano ze względu na słabe przygotowanie drużyny. W tym roku Pogoń wygrała tylko dwa mecze.
W czerwcu ubiegłego roku Skutę ściągnął do Pogoni z Korony Kielce, Marcin Sasal, były pierwszy trener drużyny. Miesiąc temu również z Sasalem Pogoń rozwiązała współpracę.

Radio Szczecin